sobota, 22 sierpnia 2015

Mój pierwszy raz;)...

Dzisiaj popełniłam swój pierwszy lalkowy repaint - nie jest doskonały, więcej - jest bardzo, bardzo niedoskonały, ale i tak mi się podoba:).

Ale od początku - przeszło trzy miesiące temu stałam się szczęśliwą posiadaczką trzech małych bjd, pierwotnie planowałam wysłać je na profesjonalny makijaż do jednej z polskich artystek, niestety z różnych względów pierwotny plan nie doszedł do skutku. Postanowiłam więc pomalować laleczki sama.
W tym miejscu chciałabym bardzo podziękować wszystkich aktywnym użytkownikom dollsforum - to dzięki ich życzliwym poradom i wskazówkom zgromadzonym na forum chociaż w teorii wiedziałam co robić:).

Docelowo lala ma mieć krótką, rudą perukę. Poluję też na jakieś fajne, szklane oczka dla niej.
Za jakiś czas pewnie przemaluję laleczkę i poprawię to co mi nie wyszło (pierwsze podejście do ust uważam za średnio udane, na pewno nie będę też wklejać jej już rzęs, a przynajmniej nie będą to zwykłe sztuczne rzęsy - przy tak małych lalkach nie wyglądają naturalnie i psują efekt, jeszcze pokombinuję co w zamian - może malowane, a może kawałki naturalnych włosów...), a póki co jest tak (nie obrażę się na konstruktywną krytykę:)...4 komentarze:

 1. ależ Ona ma ujmujące patrzałki!!!
  choć dla mnie - zbyt długie rzęsy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To taki typowy bobas, więc i oczy ogromne:)
   Zastanawiałam się czy wogóle dobrze zrobiłam, że wkleiłam te rzęsy - lala jest taka maleńka, że wszystkie które mam wydają się u niej mega toporne:(

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo:)
   Całkiem fajne są te maluchy - ostatnio zrobiłam im peruczki, dostaną jeszcze nowe makijaże i niebawem postaram się je pokazać w bardziej kompletnej wersji:)

   Usuń