niedziela, 1 listopada 2015

Kilka fotek...

...z tegorocznego przyjęcia halloween'owego dla dzieci (no, może przyjęcie to za dużo powiedziane - konkretnie dla dwójki dzieci - naszego i naszych cudownych sąsiadów:)).
Jakoś tak się utarło, że 31.10 wykorzystujemy jako pretekst do organizacji wieczoru zagadek i zabaw utrzymanych w tematyce jesiennej, oczywiście uzupełnionego iście upiorną oprawą;).
Nie chodzimy po domach, nie robimy psikusów, za to dzieciaki objadają się koszmarnymi przysmakami;), uczestniczą w różnych zabawach i zadaniach tematycznych (przygotowanych własnoręcznie, specjalnie dla Nich przez rodziców:)), odgadują wierszowane zagadki i zgarniają słodkości:).

Zapraszam do oglądania:).

Jacek Szkieleton wita szanownych gości (dla spostrzegawczych - tak, to pełnowymiarowa wersja miniaturowego wieńca halloween'owego:))

Usiądź - czas na zagadki:)...(kociołek z zagadkami;))


Coś na ząb (przysmaków, nie tylko słodkich, było dużo więcej - tutaj fotka z etapu nakrywania do stołu:))...A tutaj już mniej lub bardziej ruchome "dekoracje";)
5 komentarzy:

 1. Wszystko podziwiam *.* dzieciaki na pewno były przeszczęśliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. K♥T czarny - najcudniejszy!!!
  a skąd o tej porze tyle pajęczyny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pajęczynę hodowałam w pocie czoła przez ostatnie pół roku;)...
   ...a na poważnie - można ją kupić w sklepach z akcesoriami imprezowymi (niedroga i mega wydajna, a efekt naprawdę realistyczny:))
   Czarny Parciuch najkochańszy - mam zaszczyt i przyjemność usługiwać Mu już 14 lat;)

   Usuń